2. advent -BRONZOVÁ NEDĚLE!

08.12.2019

Krásný 2. advent. Advent je původem z latinského slova adventus, který zanemná příchod! V tento den se zapaluje již druhá svíčka, jako symbol lásky2. advent, který je také nazýván - Bronzovou nedělí  je ve znamení vztahů. Nejedná se pouze o vztahy aktuální, ale o uctění všech vztahů jak z minulosti, současnosti tak budoucnosti. V tomto období je všudypřítomna energie poděkování za vztahy a vazby. Poděkuj me tedy všem našim blízkým, které máme rádi a jsou (či byli) naši oporou v životě. 

Pokud stále nevíte čím obdarovat své blízké, proč nedarovat třeba DÁRKOVÝ POUKAZ? Ať mají vaši blízcí sami možnost výběru - co jejich tělo, mysl a duch potřebuje. Určitě s tímto dárkem neuděláte chybu!


V Centru zdraví - květ života s.r.o. máte na výběr ze dvou poukázek:

1. DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě - je na Vás jakou cenu na dárkovou poukázku určíte. V tomto případě bude na poukázku vypsána její hodnota.

Pro ty, kteří nechtějí mít na dárkové poukázce uvedenou jeji ,,cenu" máme další možnou variantu a to:

2. DÁRKOVÝ POUKAZ na předem vybranou proceduru - je na Vás jakou konkretní procedurou budete chtít obdarovat Vaši/Vašeho (manželku, dceru, tetu, babičku, manžela, syna, vnučku atd.).