Centrumzdravi

STARVAC SP2


STARVAC SP2 vyvinutý francouzkou firmou STARVAC group pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného "roler pohybu" - válečkové masáže. Tento přístroj přináší nejnovější a nejefektivnější způsob na odbourávání celulitidy.

STARVAC SP2 je fyzioterapeutické masážní zařízení, které má široké využití v estetické medicíně, v léčbě ale dokonce i v rámci fitness a rehabilitace. Přístroj je vybavený programy pro jednotlivá ošetření, které je možné přizpůsobit individuálním potřebám klienta, tím je zajištěna vhodná péče. Masáž je prováděna speciální hlavicí, základní efekt spočívá ve zlepšení mikrocirkulace a tím zlepšení okysličení tkání. Je podpořen i tok lymfy. 

Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. STARVAC také vyhlazuje vrásky, odstraňuje váčky pod očima, omlazuje a zpevňuje pleť obličeje.

Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace. Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a může docházet i k mírným váhovým úbytkům.

STARVAC SP2 je vhodné kombinovat se zábaly.Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies