Centrumzdravi

TURBOSONIC


TURBOSONIC je přístroj, který je určen pro posílení svalstva a formování postavy. Jedná se o kombinace vysoké účinnosti technologie s novými elektronickými obvody, které vyvinula firma TS Korea, umožňují unikátní vertikální šíření zvukových vln. TURBOSONIC má možnost nastavení působení nízkých frekvencí (Hz), které můžeme cítit například při jízdě na koni, chůzi nebo kondičním běhání.

Učinek vibrací na lidské tělo - TURBOSONIC 

Vibrace pronikající do celého těla představují jeden z nejmodernějších způsobů cvičení. Tato metoda byla vyvinuta pro ruské kosmonauty, aby posilovali ve stavu beztíže. Díky čemuž byli schopni vydržet na oběžné dráze až 420 dní, oproti ostatním kolegům, kteří nevydrželi déle jak 120 dní (hlavním důsledkem byl právě úbytek svalové hmoty a řídnutí kostí). Prvním, kdo oficiálně představil přístroj ve světě profesionálního sportu byl Guus Hiddink (fotbalový trenér nizozemské reprezentace). V součastnosti je přístroj úspěšně využíván lékařskými a fitness centry a profesionální sportovci se bez něj již téměř nedokážou obejít.

Účinky - TURBOSONIC 

- posilování a stimulace svalů zlepšení pružnosti a pohyblivosti kloubů posilování, které nezatěžuje klouby, šlachy ani vazy 

-zlepšuje fyzickou sílu, obratnost, vytrvalost a stimuluje tvorbu růstového hormonu

-prevence před zraněním během cvičebního cyklu 

-prevence před osteoporózou a různými kloubními onemocněními 

-přináší uvolnění napětí v kotnících, kolenech, bederní a krční páteři 

-pozitivní vliv na menopauzy u žen 

-pomáhá při regeneraci síly svalů po chirurgickém zákroku 

-pomáhá při rehabilitaci hendikepovaných a pacientů s popáleninami či prodělanou mrtvicí 

-redukce tělesného tuku 

-docílení anaerobního i aerobního cvičení součastně

Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies