Centrumzdravi Centrumzdravi

KOSMETIKA

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna Mgr. Kristýnou Svatoňovou, MBA v krásných prostorách salónu na adrese: J.J. Fučíka 468, Lomnice nad Popelkou. 

Kosmetická ošetření jsou prováděna prvotřídní kosmetikou značky PHYRIS. Veškeré používané produkty při procedurách, jsou produkty, které sama využívám či má rodina, tudíž jsou ozkoušeny na vlastní kůžy.

Profesionální produkty značky PHYRIS je možné po konzultaci a vybrání produktů na míru, buď zakoupit přímo v salonu či objednat - nicméně se nemusíte obávat, že je odběr produktů podmínkou návštěvy - to opravdu NENÍ! Je ovšem jasné, že pokud Vaší pokožce nesedí produkty, které používáte a nebudete chtít udělat změnu ,,v tom, jak a co na vaši pleť nanášíte" nikdy nebud

Jednotlivé procedury je možno pozměnit dle potřeb klientky/klienta! 

První návštěva:

Při první návštěvě prosím počítejte s celkově delším časem návštěvy (u mužů prosím, aby na kosmetiku dorazili oholení!). U každé klientky/klienta si vedu podrobnou osobní kartu, abych vám mohla (vaší pleti - potažmo vašemu tělu) co nejlépe porozumět, poradit a pomoci (pro tyto účely je také na těchto stránkách vytvořena sekce: ,,KOSMETICKÉ OKÉNKO" - kde se můžete dozvědět mnoho praktických rad zcela zDARma). To jak mé rady a tipy budete dodržovat, je samozřejmě na Vás. Mým cílem je abychom společně našly postupy a produkty, které nejen Vaše pleť ocení!

Před každou kosmetickou péčí pleť klientky/klienta čistím z toho důvodu, protože zastávám názor, že jen na správně vyčištěnou a dočištěnou pleť má smysl nanášet produkty u kterých je nutné umožnit dokonalou vstřebatelnost.

Hloubkové čištění pleti:

K hloubkovému čištění pleti je používaná luxusní zlatá špachtle RECLAR: Jedná se o unikátní, hypoalergenní, galvanický, ultrazvukový peeler. Hlavice je potažena 99,91% ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost (vhodné i pro tu nejcitlivější pleť). Zaručuje kvalitní hloubkové čištění pleti. 

Krémy či séra zapracuje hluboko do pokožky + zvýší jejich vstřebatelnost a absorbci živin. Přináší lifting a rozjasnění, které je podložené klinickým studiemi.

Dále obsahuje funkce:      

                                    🔵 modrého světla - které hojí pupínky (předchází jejich vzniku)        

  🔴 červeného světla - žehlí vrásky a stahuje póry

Pokud Vás moje práce zaujala neváhejte mě kontaktovat na telefoním čísle: 735 756 756. Budu se těšit na Vaši návštěvu! S přáním krásného dne 

                                                                                          Mgr. Kristýna Sabolová, MBA


JEDNOTLIVÁ KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

CENÍK:

HLOUBKOVÉ čištění pleti luxusní špachtlí RECLARE + následné zklidnění maskou s Aloe Vera 

 • 35 min. 650

Každý další čas (pokud je nutný k čištění) se započítává do ceny! Tato péče je vhodná i pro muže.

  BASIC základní relaxační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí kosmetiku PHYRIS vyzkoušet a zároveň jejich pleť nepotřebuje speciální hýčkání.

  • 60 min. 920 Kč
   FoREST péče PHYRIS je vhodnou volbou pro chladnější roční období. Potřebuje Vaše pleť získat vyživení a zrelaxovat? Pak je právě tento balíček právě pro Vás. 
  • 60 min. 1.100   
   Hydratační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro letní období. Potřebuje Vaše pleť dostat zpět šmrnc a hydrataci? Pak je právě tento balíček právě pro Vás.
  • 60 min.  990 
   Deluxe omlazující péče PHYRIS je vhodnou volbou pro letní jakékoli roční období. Potřebuje Vaše pleť  zmírnit příznaky ,,stárnutí"a oživit? Pak je právě tento balíček právě pro Vás.
  • 1h 15min. 1.300 Kč

      Luxusní intenzivní antiage  je vhodnou volbou pro jakékoli roční období. Potřebuje Vaše pleť komfort, kvalitní péči a rozmazlování? Pak je právě tento balíček právě pro Vás.

  • 1h 15min. 1.450 Kč

     Luxusní intenzivní antiage + hydratační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro letní období. Potřebuje Vaše pleť hydratovat a zmírnit příznaky ,,stárnutí"? Pak je právě tento balíček právě pro Vás.

  • 1h 15min. 1.800 Kč

     Luxusní all-in péče PHYRIS . je vhodnou volbou pro jakékoli roční období. Potřebuje Vaše pleť komfort, kvalitní péči a rozmazlování? Pak je právě tento balíček právě pro Vás.

  • 1h 15min. 2.030 

   Diamond Qeen péče PHYRIS je vhodnou volbou pro jakékoli roční období. Potřebuje Vaše pleť to nejlepší, co nám trh nabízí? Toužíte po luxusu pro Vaší pleť a relaxaci pro Vaší mysl. Nespokojíte se jentak s něčím? Pak je právě tento balíček právě pro Vás.

  • 1h 35min. 3.020 Kč

  Pánská kosmetická péče je vhodnou péči pro muže, kteří si chtějí dopřát odpočinek a zároveň něco udělat pro svou pleť. 

  • 60 min. 720 

  VÍCE INFORMACÍ K JEDNOTLIVÝM OŠETŘENÍM NA VYŽÁDÁNÍ! V RÁMCI ZACHOVÁNÍ MÉHO KNOW-HOW NADÁLE NESDÍLÍM NA STRÁNKÁCH PŘESNÉ POSTUPY

  DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.  NAVÍC:

  Masáž (krk, obličej, dekolt) - v rámci jiné procedury 270 Kč / samostatně 340 Kč

  Úprava obočí (barvení, korekce tvaru) - v rámci jiné procedury 150 Kč / samostatně 200 Kč

  Barvení řas - v rámci jiné procedury 110 Kč / samostatně 150 Kč


  Lash lifting/ Lash botox/ Laminace obočí - 680 Kč. + barvení řas a obočí ZDARMA!

  V den (24h) těchto procedur nesmí na tyto oblasti přijít voda

  Lash lifting

   Jedná se o profesionální metodu natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich přirozených řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu.

  Řasy upravené touto metodou vydrží natočené 6 - 8 týdnů (někdy déle, dle individuálního růstu a obměny řas)

  Laminace obočí

  Při laminaci obočí dochází k "učesání" chloupků do požadovaného tvaru, který se následně narovná a zafixuje pomocí speciálních přípravků.

  Obočí upravené touto metodou vydrží natočené 6 - 8 týdnů (někdy déle, dle individuálního růstu a obměny chloupků)  MOŽNOST DOMLUVENÍ NA SVATEBNÍ LÍČENÍ ČI ÚČES:


  Dále je možnost  ZAKOUPENÍ PRODUKTŮ  značky PHYRIS (KRÉMY, SÉRA, ČIŠTĚNÍ PLETI ...), REVITALESH (SÉRA NA ŘASY, ŘASENKY ...) a DR. GRANDEL (KRÉMY, SÉRA, ČIŠTĚNÍ PLETI ...) či DÁRKOVÝCH POUKÁZEK !  

  Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies