Centrumzdravi Centrumzdravi

KOSMETIKA

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna Mgr. Kristýnou Sabolovou, MBA v krásných prostorách salónu na adrese: J.J. Fučíka 468, Lomnice nad Popelkou. 

Kosmetická ošetření jsou prováděna prvotřídní kosmetikou značky PHYRIS. Veškeré používané produkty při procedurách, jsou produkty, které sama využívám či má rodina.

Jednotlivé procedury je možno pozměnit dle potřeb klientky/klienta! 

První návštěva:

Při první návštěvě prosím počítejte s celkově delším časem návštěvy (u mužů, aby na kosmetiku dorazili oholení). U každé klientky/klienta si vedu podrobnou osobní kartu, abych vám mohla (vaší pleti - potažmo vašemu tělu) co nejlépe porozumět, poradit a pomoci (pro tyto účely je také na těchto stránkách vytvořena sekce: ,,KOSMETICKÉ OKÉNKO" - kde se můžete dozvědět mnoho praktických rad zcela zdarma). To jak mé rady a tipy budete dodržovat, je samozřejmě na Vás. Mým cílem je abychom společně našly postupy a produkty, které nejen Vaše pleť ocení!

Před každou kosmetickou péčí pleť klientky/klienta čistím z toho důvodu, že zastávám názor, že jen na správně vyčištěnou a dočištěnou pleť má smysl nanášet produkty u kterých je nutné umožnit dokonalou vstřebatelnost.

Hloubkové čištění pleti:

K hloubkovému čištění pleti je používaná luxusní zlatá špachtle RECLAR: Jedná se o unikátní, hypoalergenní, galvanický, ultrazvukový peeler. Hlavice je potažena 99,91% ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost (vhodné i pro tu nejcitlivější pleť). Zaručuje kvalitní hloubkové čištění pleti. 

Krémy či séra zapracuje hluboko do pokožky + zvýší jejich vstřebatelnost a absorbci živin. Přináší lifting a rozjasnění, které je podložené klinickým studiemi.

Dále obsahuje funkce:      

                                    🔵 modrého světla - které hojí pupínky (předchází jejich vzniku)        

  🔴 červeného světla - žehlí vrásky a stahuje póry

Pokud Vás moje práce zaujala neváhejte mě kontaktovat na telefoním čísle: 735 756 756. Budu se těšit na Vaši návštěvu! S přáním krásného dne 

                                                                                          Mgr. Kristýna Sabolová, MBA


JEDNOTLIVÁ KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

CENÍK:

HLOUBKOVÉ čištění pleti luxusní špachtlí RECLARE + následné zklidnění maskou s Aloe Vera 

 • 30 min. 450

Každý další čas (pokud je nutný k čištění) se započítává do ceny! Tato péče je vhodná i pro muže.

 ANTISTRES relaxační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout s voňavou kosmetikou PHYRIS. Hýčkání obsahuje odlíčení Milky cleanser čištěním. Začištění a tonizace pleti pomoci Milky toniku. Následuje příjemná relaxačné masáž obličeje, krku a dekoltu s příjemně vonným Phyris olejem, který nezanechává mastný film a je kompatibilní s následujícími kroky Phyris péče. Dalším krokem je aktivace pleti pomocí SOMI aktivátoru a nanesena ANTISTRES MASKA. + AKCE čištění pleti špachtlí v rámci 10min ZDARMA!

 • 45 min. 720 Kč

BASIC základní relaxační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí kosmetiku PHYRIS vyzkoušet a zároveň jejich pleť nepotřebuje speciální hýčkání. Začátek procedury vyčištění pleti Inteli gelem s následným nahřátím, za pomocí příjemných rukaviček. Po nahřáté pleti, kdy se nám jednotlivé póry otevřely, následuje hloubkové čištění luxusní, zlatou - 24k špachtlí. Po skončení hloubkového čištění následuje fáze tonizace pleti. Když máme pleť důkladně vyčištěnou a tonizovanou přichází na řadu SRDCE PHYRIS a tím je péče SOMI, které dopomáhá pro lepší vstřebání dále nanášených masek/krémů/sér. Na konec na pleť aplikujeme závěrečný Sensitive moisturiuing krém.

 • 60 min. 850
  ! NOVINKA ! FoREST péče PHYRIS je vhodnou volbou pro chladnější roční období. Potřebuje Vaše pleť získat vyživení a zrelaxovat? Pak je právě tento balíček právě pro Vás. Začátek procedury otevření pórů Enzimatickým peelingem s následným nahřátím, za pomocí příjemných rukaviček. Po nahřáté pleti, kdy se nám jednotlivé póry otevřely, následuje hloubkové čištění luxusní, zlatou - 24k špachtlí (délka trvání, dle potřeby klienta). Po skončení hloubkového čištění následuje fáze tonizace pleti - Milkey Tonic. Když máme pleť důkladně vyčištěnou a tonizovanou přichází na řadu SRDCE PHYRIS a tím je péče SOMI, které dopomáhá pro lepší vstřebání dále nanášených masek/krémů/sér. V další fázi nanášíme (za pomoci hebkého štětce) Super Vyživující masku, kterou do pleti zapracováváme jadeytovým válečkem pro dokonalý, vyhlazující efekt na pleti. Dále aplikujeme Kolagenovou výživu. Na konec na pleť nanášíme závěrečný FoREST  krém (rich/light/gel - dle typu pleti). Pleť je po této péči krásně živá a projasněná.
 • 60 min. 980 AKCE 820 Kč 
  Hydratační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro letní období. Potřebuje Vaše pleť oživit? Pak je právě tento balíček právě pro Vás. Začátek procedury otevření pórů Enzimatickým peelingem s následným nahřátím, za pomocí příjemných rukaviček. Po nahřáté pleti, kdy se nám jednotlivé póry otevřely, následuje hloubkové čištění luxusní, zlatou - 24k špachtlí (délka trvání, dle potřeby klienta). Po skončení hloubkového čištění následuje fáze tonizace pleti - Hydro Tonic. Když máme pleť důkladně vyčištěnou a tonizovanou přichází na řadu SRDCE PHYRIS a tím je péče SOMI, které dopomáhá pro lepší vstřebání dále nanášených masek/krémů/sér. V další fázi nanášíme (za pomoci hebkého štětce) Super Hydratační masku, kterou do pleti zapracováváme červeným světlem pro dokonalý rejuvenizační (omlazující) efekt pleti. Na konec na pleť aplikujeme závěrečný Hydratační krém. Pleť je po hydratační péči plně vyživena.
 • 60 min.  980
  Deluxe omlazující péče PHYRIS
 • 1h 15min. 1.200

    Luxusní intenzivní antiage + hydratační péče PHYRIS

 • 1h 15min. 1.400

Pánská kosmetická péče je vhodnou péči pro muže, kteří si chtějí dopřát odpočinek a zároveň něco udělat pro svou pleť. Začátek procedury otevření pórů Enzimatickým peelingem s následným nahřátím, za pomocí příjemných rukaviček. Po nahřáté pleti, kdy se nám jednotlivé póry otevřely, následuje hloubkové čištění luxusní, zlatou - 24k špachtlí (délka trvání, dle potřeby klienta). Po skončení hloubkového čištění následuje fáze tonizace pleti. Když máme pleť důkladně vyčištěnou a tonizovanou přichází na řadu DR. GRANDEL Matt IQ - redukuje nadměrnou tvorbu kožního mazu a nepříjemný lesk mastných partií, spolehlivě pokožku vyživuje a pomáhá zabránit vzniku vrásek. Pro sjednocenou, matnou a svěží pleť.

 • 60 min. 680 

! NOVINKA ! STARVAC SP2 - přístrojové kosmetické ošetření 

STARVAC SP2 je vyvinutý francouzskou firmou STARVAC group pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua). Při ošetření dochází  k celkové aktivaci pokožky, prokrvení a v neposlední řadě ke zpevnění ochablého podkožního vaziva.

Benefity: omlazování pleti, vyhlazování vrásek, odstraňování váčků pod očima, redukce dvojité brady, čištění a zpevnění ochablé pleti, podpoření léčby akné, vyhlazování jizev

Ceny již od 300 možnost kombinace s jiným kosmetickým ošetřením (dle konzultace)


NAVÍC:

Masáž (krk, obličej, dekolt) - v rámci jiné procedury 250 Kč / samostatně 320

Úprava obočí (barvení, korekce tvaru) - v rámci jiné procedury 130 Kč / samostatně 180

Barvení řas - v rámci jiné procedury 80 Kč / samostatně 120


Lash lifting/ Lash botox/ Laminace obočí - 680 Kč. + barvení řas a obočí ZDARMA!

Lash lifting

 Jedná se o profesionální metodu natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich přirozených řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu.

Řasy upravené touto metodou vydrží natočené 6 - 8 týdnů (někdy déle, dle individuálního růstu a obměny řas)

Laminace obočí

Při laminaci obočí dochází k "učesání" chloupků do požadovaného tvaru, který se následně narovná a zafixuje pomocí speciálních přípravků.

Obočí upravené touto metodou vydrží natočené 6 - 8 týdnů (někdy déle, dle individuálního růstu a obměny chloupků)


LÍČENÍ:

Denní líčení - 600

Večerní líčení - 800

Svatební líčení - 1.500


Dále je možnost  ZAKOUPENÍ PRODUKTŮ  značky PHYRIS (KRÉMY, SÉRA, ČIŠTĚNÍ PLETI ...), REVITALESH (SÉRA NA ŘASY, ŘASENKY ...) a DR. GRANDEL (KRÉMY, SÉRA, ČIŠTĚNÍ PLETI ...) či DÁRKOVÝCH POUKÁZEK !  

Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000