KOSMETIKA

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna Mgr. Kristýnou Sabolovou, MBA v krásných prostorách salónu na adrese: J.J. Fučíka 468, Lomnice nad Popelkou.

KONTAKT: Kristýna Sabolová +420 735 756 756

Na všech ošetřeních je možnost individuální domluvy dle potřeb klienta!

Kosmetická ošetření jsou prováděna prvotřídní kosmetikou značky PHYRIS.

K hloubkovému čištění pleti je používaná luxusní zlatá špachtle RECLAR: Jedná se o unikátní, hypoalergenní, galvanický, ultrazvukový peeler. Hlavice je potažena 99,91% ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost (vhodné i pro tu nejcitlivější pleť). Zaručuje kvalitní hloubkové čištění pleti. Krémy či séra zapracuje hluboko do pokožky + zvýší jejich vstřebatelnost a absorbci živin. Přináší lifting a rozjasnění, které je podložené klinickým studiemi. Dále obsahuje funkce: 🔵 modrého světla - které hojí pupínky a zároveň předchází jejich vzniku 🔴 červeného světla - žehlí vrásky a stahuje póry.

JEDNOTLIVÁ KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

CENÍK:


HLOUBKOVÉ čištění pleti luxusní špachtlí RECLARE + následné zklidnění maskou s Aloe Vera

  • 30 min. 450

NOVINKA!  ANTISTRES relaxační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout s voňavou kosmetikou PHYRIS. Hýčkání obsahuje odlíčení Milky cleanser čištěním. Začištění a tonizace pleti pomoci Milky toniku. Následuje příjemná relaxačné masáž obličeje, krku a dekoltu s příjemně vonným Phyris olejem, který nezanechává mastný film a je kompatibilní s následujícími kroky Phyris péče. Dalším krokem je aktivace pleti pomocí SOMI aktivátoru a nanesena ANTISTRES MASKA.

  • 45 min. 560

BASIC základní relaxační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí kosmetiku PHYRIS vyzkoušet a zároveň jejich pleť nepotřebuje speciální hýčkání. Začátek procedury vyčištění pleti Inteli gelem s následným nahřátím, za pomocí příjemných rukaviček. Po nahřáté pleti, kdy se nám jednotlivé póry otevřely, následuje hloubkové čištění luxusní, zlatou - 24k špachtlí. Po skončení hloubkového čištění následuje fáze tonizace pleti. Když máme pleť důkladně vyčištěnou a tonizovanou přichází na řadu SRDCE PHYRIS a tím je péče SOMI, které dopomáhá pro lepší vstřebání dále nanášených masek/krémů/sér. Na konec na pleť aplikujeme závěrečný Sensitive moisturiuing krém.

  • 60 min. 850
    Hydratační péče PHYRIS je vhodnou volbou pro letní období. Potřebuje Vaše pleť oživit? Pak je právě tento balíček právě pro Vás. Začátek procedury otevření pórů Enzimatickým peelingem s následným nahřátím, za pomocí příjemných rukaviček. Po nahřáté pleti, kdy se nám jednotlivé póry otevřely, následuje hloubkové čištění luxusní, zlatou - 24k špachtlí (délka trvání, dle potřeby klienta). Po skončení hloubkového čištění následuje fáze tonizace pleti - Hydro Tonic. Když máme pleť důkladně vyčištěnou a tonizovanou přichází na řadu SRDCE PHYRIS a tím je péče SOMI, které dopomáhá pro lepší vstřebání dále nanášených masek/krémů/sér. V další fázi nanášíme (za pomoci hebkého štětce) Super Hydratační masku, kterou do pleti zapracováváme červeným světlem pro dokonalý rejuvenizační (omlazující) efekt pleti. Na konec na pleť aplikujeme závěrečný Hydratační krém. Pleť je po hydratační péči plně vyživena.
  • 60 min. 980
    Deluxe omlazující péče PHYRIS
  • 1h 15min. 1.200

Luxusní intenzivní antiage + hydratační péče PHYRIS

  • 1h 15min. 1.400

Lash lifting - 680 Kč.   AKCE!  barvení řas k Lash liftingu ZDARMA


NAVÍC:

Masáž (krk, obličej, dekolt)  - v rámci jiné procedury 250 Kč / samostatně 320

Úprava obočí (barvení, korekce tvaru) - v rámci jiné procedury 130 Kč / samostatně 180 Kč

Barvení řas - v rámci jiné procedury 80 Kč / samostatně 120 Kč


LÍČENÍ:

Denní líčení - 600

Večerní líčení - 800

Svatební líčení - 1.500

MOŽNOST ZAKOUPENÍ PRODUKTŮ ZNAČKY PHYRIS (KRÉMY, SÉRA, ČIŠTĚNÍ PLETI ...), REVITALESH (SÉRA NA ŘASY, ŘASENKY ...) a DR. GRANDEL (KRÉMY, SÉRA, ČIŠTĚNÍ PLETI ...) či DÁRKOVÝCH POUKÁZEK !