Centrumzdravi Centrumzdravi

TERAPEUTICKÁ MASÁŽ S PŘESAHEM

      Tato terapeutická masáž je vhodná pro ty kteří chtějí pracovat sami na sobě a chtějí uvolnit nánosy ze své základní existence
      Jedná se o individuální nacítění, nejen na tělo klienta ale i duši a ducha. Nejedná se jen o běžnou masáž, ale o načítání vašeho biopole dotekem, laicky řečeno toho, co je právě u vás nutné řešit. S tímto druhem terapeutické masáže souvisí i následná konzultace, která jde ruku v ruce s vlastní prací na sobě sama. Pokud jste došli k poznání že od sebe sama můžete měnit vše kolem ... je tato péče právě pro vás.

  • 60 min. 900 Kč (čas se liší dle individuálních potřeb klienta - cena se odečítá dle kratšího času či přičíta dle delšího času)

KONTAKT: +420 606 268 188


Terapeutická masáž s přesahem - je výhradně prováděna diplomovanou fyzioterapeutkou - Alenou Sabolovou Dis. s 45-ti letou praxí ve zdravotnictví, za tuto dobu nasbírala nespočet zkušeností nejen, co se fyzického těla týká ale i duševních posunu jedinců. 

 Těšíme se na vás v krásných prostorách na adrese: Fügnerova 64, Lomnice nad Popelkou.

CENÍK:


    TERAPEUTICKÁ MASÁŽ S PŘESAHEM 
  • 60 min. 900 Kč (čas se liší dle individuálních potřeb klienta - cena se odečítá dle kratšího času či přičíta dle delšího času)


    Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies