Centrumzdravi

OXYGENATOR


K čemu slouží OXYGENÁTOR?

OXYGENÁTOR je přístroj, který slouží k inhalaci kyslíku. Účelem je zlepšení kvality života.

Jedná se o jednu z moderních procedur, která využívá příznivého působení kyslíku na lidský organismus. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyšší koncentraci, než v jaké je přítomný ve vzduchu. Tím se zvýší rovněž koncentrace kyslíku v krvi, zrychluje se krevní oběh a více kyslíku se tedy dostává také do tkání. Kyslík je potřebný ke získávání energie při buněčném metabolismu, jeho nedostatek vede ke sníženému množství energie, poruchám paměti, snížení výkonnosti, zpomaleným reakcím, či snížení kvality zraku a sluchu.

V případě, že tělu však přísun kyslíku zvýšíme, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení regenerace, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Pokud se rozhodnete oxygenotor podstoupit, můžete také očekávat, že během procedury dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odstranění únavy a zlepšení psychického stavu.

Oxygenátor je vhodný rovněž pro preventivní účely, neboť pomáhá posílit imunitní systém, působí proti infekcím, srdečně cévním a nádorovým onemocněním, příznivý vliv má rovněž na zvýšení fyzické kondice, urychlení regenerace po sportovním výkonu a načerpání nové síly po náročné mozkové činnosti.

Kontraindikací oxygenátoru je epilepsie, zvýšená činnost štítné žlázy a tato procedura se nedoporučuje také osobám po transplantaci orgánů.

    CENÍK:


    • 20 min. 250
    Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies