Centrumzdravi

STRIOLATES POBYT


            Téma: PRÁCE SE STRACHEM 

                                  (UKOTVENÍ VE SVÉM VNITŘNÍM KLIDU) 

                                                   KAPACITA: MAX. 6 osob.

                               KDE: LOMNICE NAD POPELKOU > CENTRUM ZDRAVÍ - KVĚT ŽIVOTA


Milované, krásné ženy, tato doba je velmi hojnou, co se týká prověřování našeho vnitřního nastavení a naladění.

Tyto ,,časy" nás vedou TAM ... kde jsme ještě nebyly ... suneme se hlouběji k sobě, hlouběji do sebe ... zpět k našemu KLIDU ... protože jen odtud můžeme jednat ,,JINAK".

Prosím Vás o jediné:

,,NENECHTE SE PROSÍM POHLCOVAT STRACHEM"

... Pokud STRACH máte nebojujte s ním, protože je také Vaši přirozenou emocí, ale přijměte ho s Láskou - jako NÁSTROJ PROMĚNY ... každý musíme začít u SEBE!

Vnímám ze SEBE touhu (ať už je doba jakákoli) posouvat SE/VŠE dál ... až za naše pomyslné vnitřní hradby a hory. A to nikoli sama, ale SPOLU S VÁMI!

Pokud i TEBE ,,VOLÁ" síla klidu tvého srdce ... pak věřím, že se jednoho dne setkáme, třeba právě na našem KURZU... pobyt, který nám pomůže s naší vnitřní PRACÍ SE STRACHEM, tak abychom se mohly více zakotvit v sobě, ve svém vnitřním KLIDU a vnímat tak život s větší lehkostí.

KRÁSNÝ, KLIDNÝ a LÁSKYPLNÝ PROSTOR (i ve vás)

Pro vás, co se preferujete spíše soukromé prostředí, je tento pobyt jako stvořený, protože kapacita je omezena na maximálně 6 osob - nejedná se o ,,hangárové cvičení, relaxace" právě pro zachování pohodlí, individuality a originality každého z vás a právě proto abychom mohli i my věnovat čas a pozornost právě TOBĚ (protože přesně tak si to sami přejeme).

PRÁCE SE STRACHEM - UKOTVENÍ VE SVÉM VNITŘNÍM KLIDU

POBYT je zaměřený na práci s naším STRACHEM a to cestou intenzivního sebepoznání. Skrze mluvené slovo při tématických meditacích, práci s dechem, muzikoterapii ale také skrze naši vědomou práci s tělem metodou STRIOLATES (posílení, protažení, relaxace). Pokud Vás zajímá víc k metodice STRIOLATES (doporučuji pročíst na stránkách: https://www.cz-kvetzivota.cz/striolates). Každý pobyt je specifický a často se odvíjí dle naladění celé skupiny - ,,co je zrovna potřeba"  (jaká další témata se nám otevřou).

Co se bude dít:

BUDEME - TO JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

CVIČEBNÍ METODY - SE ZAMĚŘENÍM NA SROVNÁNÍ, POSÍLENÍ, PROTAŽENÍ A PROCÍTĚNÍ TĚLA

DECHOVÉ TECHNIKY - PRO LEPŠÍ ZPŘÍTOMNĚNÍ SE (TADY A TEĎ)

PSYCHOHYGIENA - PRO UKLIDNĚNÍ NAŠICH PLUJÍCÍCH MYŠLENEK A EMOCÍ

MEDITACE - ŘEŠENÍ VNITŘNÍCH BLOKŮ, ALE I RADOSTÍ

SAUNOVÁNÍ - JE VHODNÝM PROCESEM VĚDOMÉ OČISTY NAŠEHO TĚLA, ALE I MOŽNOSTÍ, JAK ,,PROPUSTIT TO, CO NÁM UŽ NESLOUŽÍ". 

Ubytování v Centru zdraví - květ života 

Centrum zdraví - květ života je krásným energetickým místem. Nachází se kousek od města, ale zároveň nemá daleko do parků či místních lesů. Dorazit na místo můžete formou spolujízdy či sami, jak budete chtít. Zde naleznete přesnou adresu/kontakt:https://www.cz-kvetzivota.cz/kontakt/.

Ubytování je v několika pokojích (dva pokoje po 2 a apartmán po 4). Na patru je i kuchyňka, kterou můžete využívat k přípravě stravy, kterou sami preferujete (je to na vás zda ji využijete či budete preferovat restaurace, kterou jsou v okolí ubytování či zvolíte sebeočistný půst). Více k ubytování naleznete zde: https://www.cz-kvetzivota.cz/ubytovani/.

Centrum zdraví - květ života disponuje krásnou saunou v podobě chaloupky s oknem (vhodné i pro lidi, kteří se necítí v uzavřeném prostoru) s výhledem na zimní zahradu. V sauně je možnost volby barevného osvětlení (možnost coloroterapie). Součástí saunování je i příjemná aromaterapie. Součástí pobytu je 3 hodinový prostor pro relaxaci a saunování přímo v objektu. (Více naleznete na: https://www.cz-kvetzivota.cz/saunovani/).

Centrum disponuje krásnou zrcadlovou místností, kde budeme trávit čas společně. Ale také příjemnou Zen zahradou s jezírkem a venkovním posezením. 

Jógamatky, kostky, pásky, škrabošky a deky - MÁME k zapůjčení v Centru.

POBYT:

              od dne příjezdu (14:00) do dne odjezdu (14:00)

CENA:

          4.800,-    (záloha 1.800,-)

PŘÍJEZD JE V PÁTEK OD 14:00 A ZAČÁTEK PROGRAMU V 15:00 - 17:00

KONEC JE V NEDĚLI VE 14:00 A ODJEZD V 15:00 

Díky pobytům vznikají velice krásná, stejně naladěná, nová přátelství s pocitem sounáležitosti.


Registrace na pobyt či dotazy:

Těšíme se na Vás!

Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies