Centrumzdravi

MASÁŽNÍ KŘESLO (MD-A08-5)


Luxusní masážní křeslo MD-A08-5 nadčasový design, vkusné luxusní provedení a líbivé doplňky - tedy vlastnosti, které současný životní styl vyžaduje. 

Ptáte se, co může takové masážní křeslo přinést právě Vám? 

- Masážní křeslo spolehlivě uvolní ztuhlé a znavené svaly celého vašeho těla.
- Díky speciálním funkcím umožní masážní křeslo relaxovat nejen fyzicky, ale uvolní a pohladí i Vaši psychiku.
- Nabízí příjemnou masáž spojenou s relaxační hudbou či možnost prohlížení videa a obrázků - potěšíte tak všechny Vaše smysly.

Masážní křeslo - 6 masážních technik

Luxusní masážní křeslo MD-A08-5 disponuje šesti masážními technikami, které ve spojení komfortu, příjemného designu a relaxačních prvků zaručí blažený uvolňující pocit, který uspokojí a nadchne i nejnáročnějšího klienta.


1) Shiatsu masáž
Tato technika je založena na dávné čínské metodě, která  už po tisíciletí pomáhá odstranit bolesti těla. Je založena na stimulování hlavních tlakových bodů lidského těla a dokáže tak svým působením zmírnit, nebo dokonce odbourat svalové napětí a ztuhlost, které mohou způsobovat například bolesti hlavy, bolesti v kříži apod.
Mysleli jsme ale opět na individualitu každého zákazníka a proto nabízí masážní křeslo hned 3 varianty provedení této masáže: bodová, místní, nebo masáž celých zad, která pomůže utišit napětí a bolest celých zad. Navíc lze intenzitu provedení a hloubky tlaku  libovolně upravovat.


2) Kreativní 3D masáž
Tento způsob masáže je výjimečný svým provedením. Tradiční masáž umožňuje vyvíjet tlak na masážní body pouze ze strany na stranu. Kreativní 3D masáž je ovšem o krok napřed a dokáže vyvinout pohyb, jak nahoru a dolů, tak směrem do zad a od zad. To vše během  volitelně nastavitelného hnětení, pleskání, nebo jejich součinnosti. I zde je samozřejmé individuální nastavení masáže, tedy její hloubky. Doporučujeme zvolit v prvních krocích jemnější tlak a později intenzitu zvyšovat - s těmito kroky tak zmíněná metoda nahradí účinky tradiční masáže. Masážní hlavy jsou svým působením na jednotlivé body například schopny podpořit krevní oběh a dodat tak vitalitu celému tělu a tím působit proti tolik nežádoucímu ochabování svalů. 


3) Pleskání
Intenzivní, důkladné a svěží odbourání stresu, únavy a svalové ztuhlosti zaručí masážní metoda pleskání, která svou hbitostí opět uvolní a prokrví potřebná místa Vašeho těla.


4) Hnětení
Technika hnětení je schopna stlačováním intenzivně podněcovat důležité body na těle. Působí plošně a Vám se tak dostane maximálního uvolnění bez nepříjemných pichlavých doteků a dosáhnete tak vytouženého odstranění napětí svalů a ztuhlosti. Vám nastavená rychlost bude zárukou dokonalé masáže šité přímo na Vás. 


5) Hnětení a masírování ramen
Při této technice se o Vás starají hned dva páry masážních hlavic. Soustředění masáže přechází k ramenům, která bývají dle zkušeností nejvíce ztuhlá a bolestivá. Hnětení daných bodů ve směru od shora dolů zbavují únavy i bolesti. Z výzkumů plyne i doporučení, aby největší úhel mezi masážními body byl 40° - i toto samozřejmě masážní křeslo zastává a Vy si nejenže dopřejete příjemnou relaxaci, ale zároveň má tato technika příznivý účinek na nejhlubší bolest. 


6) Hnětení a pleskání
Tento způsob masáže kombinuje hloubkové a intenzivní uvolňující stimulace Vašich svalů. Odstraní napětí a ztuhlost způsobenou přesezením, únavou, nedostatkem či naopak přemírou pohybu. Dokáže tak opět nabudit tělesnou schránku a stimulovat Vašeho ducha pro další den. Tato technika masáže příznivě povzbuzuje krevní oběh a napomáhá ke tvarování svalů.

K proceduře masážního křesla je možné využít OXYGENOTERAPIE.


CENÍK:

  • 20 min. 220 
Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies