Centrumzdravi

FORMOVÁNÍ POSTAVY

Jedná se o neinvazivní zákroky (nevznikají tedy žádné rány, jizvy, a jiné). Samotné ošetření trvá 30 až 90 minut dle velikosti plochy ošetření a typu procedury. Ihned po zákroku se klient může vrátit do běžného život, protože při těchto procedurach nedochází k žádnému omezení. Aby byla vaše postava opět dokonalá, nabízíme vám formování postavy hned několika účinnými metodami: 


PASIVNÍ METODY FORMOVÁNÍ POSTAVY

 První z možností je formování postavy za pomoci přístroje STARVAC SP2. Ten napomáhá k prokrvení jednotlivých partií, rejuvenaci pokožky, vypnutí kůže i redukci celulitidy. Lze s výborným efektem kombinovat s ošetřením LYMFODRENÁŽ.

  Další námi nabízená metoda používaná ke zlepšení ochablých partií je LYMFODRENÁŽ. Je potřeba minimálně 7-10 procedur, počet závisí na věku, genetice a kondici klientky. Ošetření se provádí v ideálním stavu dvakrát týdně (vždy se přizpůsobuje individuálně dle potřeby klientky). 

Veškeré procedury možno kombinovat pro lepší efekt s různými druhy ZÁBALŮ (anticelulitidní, prohřívací,...)

AKTIVNÍ METODY FORMOVÁNÍ POSTAVY

TURBOSONIC je aktivní metodou formování postavyposílení svalstva. Vibrace pronikající do celého těla představují jeden z nejmodernějších způsobů cvičení. Napomáhá k: - zlepšuje fyzickou sílu, obratnost, vytrvalosti, pomáhá při regeneraci síly svalůredukce tělesného tuku.

PERSONÁLNÍ TRÉNINKY  aktivní metoda cvičení, dle potřeby klientky/klienta. V ceně je vstup do tělocvičny a zapůjčení vybavení.

Centrum zdraví - květ života s.r.o. založeno v roce 2000 Cookies